Психологічні майстер-класи
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/301141623_2628073653994261_1776460679384251709_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/301141623_2628073653994261_1776460679384251709_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/301221736_2628074443994182_640268422858094993_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/301112775_2628074277327532_4278277267415218646_n.jpg)
![](http://psr.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/301050650_2628074767327483_8404347305297471200_n.jpg)
У понеділок 22 серпня старший викладач кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ Ятищук Анастасія Анатоліївна у співпраці з лікарем-психотерапевтом Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Попович Діаною Василівною провели низку психологічних майстер-класів для маленьких пацієнтів та дітей внутрішньо переміщених осіб. Робота була спрямована на розвиток емоційної сфери та логічного мислення. За допомогою арт-терапії та казкотерапії у дітей стимулювали процес «генерації ідей» для вирішення непростих життєвих обставин. Діти навчилися керувати своїми емоціями з метою зміцнення власного здоров’я, а також оволоділи вмінням розглядати явища з багатьох сторін і знаходити якомога більше потенційних конструктивних рішень.